Reformer pilates egzersizleri ve hareketlerinin temel amacı; vücudun esnemesini sağlamak, tüm kas gruplarını harekete geçirmek, denge merkezini düzeltmek ve yağ yakılmasını kolaylaştırmaktır. Ayrıca kas, eklem ve sırt ağrılarını azaltmak; kişiye esneklik ve koordinasyon becerisi kazandırmak da amaçlanmaktadır. Bu nedenle çok yönlü ve faydalı bir egzersiz sistemidir. Reformer pilates derslerimiz birebir yapılabildiği gibi, grup ile de yapılabilmektedir. Gruplarımız maksimum iki ve üç kişiliktir. Gruplarda kişi sayısının az tutulmasının temel nedeni eğitmenin kişilere birebir derslerdeki gibi odaklanarak gruptaki her bireye aynı ilgi ve özeni göstermesi ve egzersizleri yaptırması amaçlanmıştır.

Derslerimizde sakatlık riskini en aza indirerek, reformer makinasının çok amaçlı olması sayesinde daha akıcı ve eğlenceli bir ders süresi geçirmiş olursunuz. Zamanı etkili ve verimli kullanmak istiyorsanız seviyenize uygun program ve egzersizlerle sizler için buradayız....

 

REFORMER PİLATES

Mat pilates dersleri ile istediğin vücuda hızlı, basit ve etkili bir şekilde kavuşabilirsiniz, ayrıca grup derslerimizden keyif alarak motivasyon seviyeniz de oldukça iyi olacaktır. Mat Pilates egzersizleri fiziksel yapınızı düzeltirken kas sisteminize bütünsel dayanıklılık ve iskelet sistemine sürdürülebilir direnç ve esneklik kazandıracaktır.  Mat pilates grup dersleri için farklı içerikte dersler vermekteyiz, bu sayede grup derslerimiz ile daha eğlenceli ve farklı deneyimler edebilirsiniz. Mat pilates derslerimiz ile daha esnek, sıkı ve güçlü bir vücuda sahip olacaksınız..

 

gallery/shutterstock_554510470
gallery/img-20190917-wa0001 (1)

MAT PİLATES

gallery/img-20190917-wa0019
gallery/20190729_132309